Planner 2017 – przegląd plannerów na 2017 rok

herbalicja

Połowa listopada to chyba odpowiednia pora żeby zacząć rozglądać się za plannerem 🙂 Zapraszam Cię na przegląd (bez konkretnej kolejności).

Jeśli jesteś mężczyzną ułatwię Ci zadanie – możesz zerknąć na:

Jeśli jesteś kobietą wybór masz większy:

Happy planner

Ten idzie na pierwszy ogień bo taki miałam w 2016 roku. Więcej o nim pisałam też tu. Jest kilka wersji do wyboru: planer tygodniowy w formacie A5 oraz planery dziennie w formatach A5 i B5. Na stronie można ściągnąć darmowe arkusze żeby zobaczyć jak prezentuje się w środku. Typowo “babski” planer, z mnóstwem kwiatków i dodatków – mi akurat przypadł do gustu 🙂 Twarda okładka, 2 tasiemki – zakładki (moje dość szybko się odkleiły). Cena: 109 – 129 zł.


Minimal planner

Z tej samej firmy co Happy planner, ale wersja bardziej minimalistyczna, jak sama nazwa wskazuje 🙂 Są dwie wersje: tygodniowa i dzienna. Format A5, twarda okładka z tkaniny, liczba stron zależna od wybranej opcji. Gramatura papieru 90g/m2. Dodatkowe atrakcje: zamykany na gumkę, w środku 2 tasiemki, koperta z tyłu plannera i autorska mapa celów. Cena: 109 – 119zł.


Inspi planner

Spirala, twarda okładka, papier 80g/m2, 362 strony. W środku kalendarz miesięczny, kalendarz dzienny z harmonogramem i listą zadań, 120 inspiracji i ponad 70 cytatów. Dodatkowo roczna mapa celów, skrócony kalendarz roczny i notatnik. Cena: 94 – 108zł. Sklep z tego co widzę już nie istnieje, tak samo jak instagram i fanpage. Szkoda!


Zaplanuj swój sukces

Kilka wersji plannerów, niektóre na spirali, niektóre książkowe. Format A5, papier 90g/m2. Ceny: 29 – 109 zł (nie wszystkie są na cały rok). Przykładowe zdjęcie:


Simple planner

Organizer półroczny. Można go zacząć wypełniać w dowolnym momencie bo nie ma dat. Format A5, twarda okładka, papier 100g/m2, 320 stron. Podobno jest dosyć ciężki. Dodatkowe atrakcje: 2 tasiemki, cele roczne, plan rozwoju osobistego, plan czasu realizacji wyznaczonych celów, miejsce na dodatkowe notatki, plan finansowy, lista prezentów świątecznych, party planner, kreatywny miesiąc. Niżej jest jeszcze Simple Calendar z tego samego sklepu. Przykładowe zdjęcie plannera:


Planer biznesowy Rebel’s Agenda

Planner półroczny, w kilku kolorach, panowie też powinni wybrać coś dla siebie. Format A5, 192 strony, gramatura nie jest podana. Można zacząć wypełniać go w dowolnym momencie, nie ma dat. Dodatkowe atrakcje: 3 tasiemki, brelokowa pętelka, 15 różnych projektów stron, 8 biznesowych narzędzi. Cena: 90zł. Przykładowe zdjęcie:


Planer Pani Swojego Czasu: 

Komplet 3 zeszytów (po 208 stron każdy), które starczą na pół roku planowania. Okładka miękka, format A5, papier 100g/m2. Dodatkowe atrakcje: gumka spinająca papier, w środku m.in.: miejsce na notatki, plany, cele długoterminowe i marzenia, rady Pani Swojego Czasu i motywujące cytaty. Cena: 98zł. Przykładowe zdjęcie:

Niedziela jest dla mnie idealnym czasem na planowanie – jestem wypoczęta po weekendzie i pełna oczekiwań na to, co przyniesie tydzień. Uwielbiam planować – ale nie dlatego, że jest to przyjemna czynność – lecz dlatego, że dzięki temu widzę jak będę szła do przodu i jak się będę rozwijała. Planuję też realnie i moje plany nie są od czapy, dlatego pózniej nie narzekam, że “plany sobie, a życie sobie”. A dziś mam bonus, bo będę planować nie tylko swój tydzień (to akurat standard) ale także cały półroczny projekt malarski, w którym biorę udział 😄😄😄 #psc #paniswojegoczasu #planer #planerpsc #plannergirl #plannerlove #planneraddict #dzieńdobry #dziendobry #planning #goodmorning #weekend #niedziela #sunday #relax #relaks

A photo posted by ZARZĄDZANIE CZASEM DLA KOBIET (@paniswojegoczasu) on


Simple calendar

Czytając opis mam wrażenie że to też bardziej planner niż kalendarz. Ponownie twarda okładka, format A5, papier 90g/m2, 384 strony, 2 tasiemki. Dodatkowe atrakcje: cele roczne, rozwój osobisty, domowy plan finansowy, plan kreatywnego miesiąca, top zadania miesiąca, lista ważnych numerów telefonicznych i stron internetowych, notatki. Cena: 120zł.


Projekt Twoje Życie

Format B5, 216 stron, skóropodobna, czarna oprawa.  Kalendarz dedykowany głównie dla przedsiębiorców, freelancerów, coachów itp. Dodatkowe atrakcje: miejsca na notatki, ćwiczenia coachingowe, miejsca na wyznaczanie celów rocznych, kwartalnych, miesięcznych i tygodniowych, inspirujące cytaty i artykuły z dziedziny rozwoju osobistego, miejsce na robienie podsumowań oraz temat przewodni na każdy miesiąc. Cena: 69zł.


Kalendarz Scrap & Plan

335 stron na cały rok, twarda okładka, format A5, papier satynowy 100g/m2. Cena: 99zł, możliwość dodatkowej personalizacji (+20zł). Dodatkowe atrakcje: notatki, ilość wody wypitej w ciągu dnia, wykonane ćwiczenia, dzienne wydatki, menu na dany dzień, skrócony kalendarz miesięczny. Przykładowe zdjęcie:


Lady Planer

Planer z dużą możliwością personalizacji, zarówno wnętrza, jak i okładki, zapraszam na stronę po więcej szczegółów. Format A5, okładka na spirali, do wyboru miękka lub twarda. Cena: 115zł. Uwaga: osoby, które napiszą do Lady Planner wiadomość na Facebooku że przychodzą ode mnie (kliknijcie w zdjęcie poniżej i was przeniesie) – dostaną kod rabatowy na zakup plannera w cenie 99 zł (+ koszt przesyłki). Prawda, że miło? 🙂
W tej chwili oficjalna strona sklepu jest w przebudowie, wciąż można zamawiać przez Facebooka, a kiedy prace się zakończą podlinkuję też do nowej strony 🙂


Organizer Aliny z Design Your Life

Nie ma dat, więc można zacząć jego wypełnianie w dowolnym momencie. Starcza na pół roku. Format A5, spirala, twarda okładka z magnetycznym zamknięciem, papier o gramaturze 90g/m2. Dodatkowe atrakcje: plan roku, miejsce na notatki, miesięczne cele i nawyki, plan udanego tygodnia. Cena 79zł.


Planner CEO dzienny i tygodniowy Norinommo

Będzie nadawał się też dla panów. Chociaż jest reklamowany jako planer dla szefów i osób decyzyjnych myślę że nie tylko oni mogliby z niego korzystać. Planner całoroczny, z dużą ilością stron (588 – dzienny, 272 – tygodniowy), twarda okładka, papier o gramaturze 90g/m2. Format B5. Dodatkowe atrakcje w zależności od wybranej opcji. Cena: 119zł.

📚 PLANNERY Norinommo NA 2017 r. dla przedsiębiorczych i aktywnych. Wszystkie sprawy zawodowe i prywatne zaplanujesz teraz w jednym miejscu. Bez dodatkowych notesów, kartek. Trzy specjalnie zaprojektowane układy cześci terminarza tak, abyś mógł wybrać ten idealny dla siebie +mnóstwo dodatkowych funkcji dzięki, którym dbasz o rozwój biznesu, o rozwój osobisty i życie prywatne. Kontrola, spokój i pewność, że pamíętasz o wszystkim co ważne – czy jest to spotkanie z kontrahentem, urodziny żony, święto czy pora na zapłacenie OC. Mnóstwo miejsca na notatki, cele, plany, marketing, projekty, monitorowanie postępów i wiele innych. Wejdź na norinommo.com i wybierz planner, z którym ze spokojem zaplanujesz następny rok swojego życia. #biznes #biznesplaner #kalendarz #terminarz #planner #planer #norinommo #na2017 #wpracy #cele #zarządzanieczasem #coaching #szkolenie #firma #warszawa #poznań #planner2017 #marketing #rozwój #businesswoman #CEO #bloger #mydesk #planowanie #organizacjaczasu #kalendarz2017 #agenda #notatki #plan #plandnia

A photo posted by Norinommo (@norinommo) on


Minimalistyczny kalendarz Midori MD Paper

Kalendarz, planner i notatnik w jednym. Kalendarz całoroczny, 385 stron, format A5. Powinien nadać się również dla panów. W sklepie jest też wersja A6 oraz inne minimalistyczne plannery, polecam sprawdzić wszystkie. Cena: 105 – 150zł (w zależnosci od formatu).


Planner Made to Plan

Wykonywany na zamówienie z Etsy – duże możliwości personalizacji okładki. Nasz polski, ma ponad 150 dobrych ocen. Na spirali, z gumką trzymającą wszystko w miejscu i wkładem który można dostosować do własnych potrzeb. Dodatkowe atrakcje: kontakty, miejsce na notatki. Na 12 miesięcy, możesz zacząć go wypełniać kiedy tylko chcesz. Cena: ok. 110zł. Przykładowe zdjęcia:

 


Miss Planner

Różne rodzaje plannerów – na cały rok, na pół roku, 3 miesiące, format A6, format A5, czego tylko potrzebujesz. Papier 115g/m2. W formie mini-segregatora z wymiennymi wkładami – możesz sobie kupić jaki tylko chcesz. Cena: 119 – 149zł. Przykładowa okładka:

 


Przykładowy środek:


Organizer Właśnie dzisiaj

Bardziej chyba kalendarz moim zdaniem. Minimalistyczny. W opisie też 🙂 Cena: 45zł. W sklepie jest też zwykły książkowy kalendarz. Przykładowe zdjęcie:

Jak mija Wam tydzien? U mnie bardzo pracowicie 😊

A photo posted by Agata Czajkowska (@wlasniedzisiaj) on


Kalendarz – planner Dobrze Zorganizowanej

Format B5, twarda oprawa. Kalendarz zawiera 160 stron, w tym: plany i cele na 2017r. – 4 strony, listy to do – 12 stron, notatnik – 8 stron, finanse – 2 strony, plany na 2018 – 2 strony. Dodatkowe atrakcje: 3 tasiemki, koperta na papierowe bibeloty. Cena: 99zł. W sklepie jest też planner dzienny w formie 50 stron do wypełniania (coś w stylu notatnika do wyrywania stron) za 10,90zł. W tej chwili nie ma go w sklepie, więc linkuję do całego sklepu, w razie gdyby się pojawił. Przykładowe zdjęcie kalendarza:


Projekt Planner

W tej chwili kolekcja na rok 2017 jeszcze nie jest na stronie, za to jest już zapowiedziana. Przykładowe zdjęcie plannera:


Wonder planner 

Twarda okładka, spirala, 176 stron, waga 370g, papier 80g/m2. Dodatkowe atrakcje: harmonogram dnia, lista priorytetów, tabela posiłku oraz aktywności fizycznej danego dnia, kwartalne cele finansowe, zawodowe, prywatne i sportowe, warte uwagi książki, wydarzenia, miejsca i filmy na każdą porę roku, postanowienia noworoczne, planner urlopu, kontakty, notatki, kieszeń na drobiazgi. Cena: 79zł.

 


Balancy.me Calendar

Nowość od Niebałaganki 🙂 Minimalistyczny kalendarz w formacie A5. Gramtura papieru: 90g/m2. Starczy na rok lub dłużej – nie ma dat więc możesz zacząć wypełniać go kiedy tylko chcesz. Dodatkowe atrakcje: 2 wstążki, cele i plany na najbliższy rok, listy to-do, harmonogramy, harmonogram sprzątania, miejsce na notatki i koperta na papierowe bibeloty. Na stronie są też inne plannery. Cena: 96zł. Wnętrze możecie podejrzeć TUTAJ, a przykładowe zdjęcie poniżej:


Happy November! 🖇📆🍂

A photo posted by balancy.me (@balancy.me) on


THE HAPPY PLANNER™

Planner na 18 miesięcy – od lipca 2016 do grudnia 2017 roku. Jest kilka wersji, także np. dla osób dbających o sylwetkę (ten akurat jest na 12 miesięcy, bez zaznaczonych wcześniej dat więc możesz zacząć go wypełniać kiedy tylko chcesz). Plannery można dowolnie zmieniać i poszerzać o dodatkowe moduły, można też “wyciągać” z nich kartki. O tym jak to działa opowiada filmik:

Na stronie są też filmiki pokazujące wnętrze konkretnych modeli. A tutaj przykładowe okładki:


Zdjęcie główne do wpisu też pokazuje planner z tej serii 🙂


Planner Kleks – Papierniczeni

Planner na 54 tygodnie, format “kwadratowe A5”, 200 stron o gramaturze papieru 100g/m2. Dodatkowe atrakcje – do każdego kalendarza tygodniowego jest dodatkowa strona w kropki na notatki. Kalendarz można położyć na płasko i można też zacząć jego wypełnianie w dowolnym momencie. Przykładowe zdjęcie:


Planer Organizer Kalendarz OgarniamSię

Planer w segregatorze, z wymiennymi wkładami (są trzy do wyboru). Każdy wkład starcza na trzy miesiące. Jest możliwość personalizacji okładki, wyboru wkładów i przekładek. Cena: 53 – 75zł. Przykładowe zdjęcie:


Planer 2017 Anato 

Planer do wyboru w dwóch wielkościach: 20x24cm i 12,5×15,5cm. Na spirali, okładka we wzór kwiatowy. 208 stron, papier 90g/m2. Bez zbędnych udziwnień w środku. Daty wpisuje się samemu więc można zacząć korzystać w dowolnym momencie. Cena: 38 – 78 zł (w zależności od formatu). Przykładowe zdjęcie:

Stary, dobry, poczciwy Moleskine

Tego pana chyba przedstawiać nie trzeba. Funkcjonalności też będą zależeć od konkretnego modelu, a na rynku jest ich bez liku. Ceny mniej więcej od 70 do 150zł.

 


Bullet journal (ang.)

Rozwiązanie typu “zrób to sam” – w dowolnym zeszycie, jak chcesz, gdzie chcesz. Więcej o tym pisała m.in. Agnieszka i Angelika. Bujo Angeliki:

my minimalistic and colorful BuJo #BulletJournal #bujo #productivity #tasklist #todo #organised

A photo posted by Angelika Yzoja Borucka (@yzoja) on

Bujo Agnieszki:

 • Najnormalniejszy w świecie i najbardzie popularny Kalendarz Google;
 • Asana – ostatnio zaczęłam używać i choć nie odkryłam jeszcze wszystkich funkcji, ale na razie to mój faworyt – jest kalendarz, są zadania, są projekty, można się tymi zadaniami dzielić z innymi (ha!). Z tego co widzę jest tylko po angielsku (choć mogę się mylić), ale nie powinno być to problemem, jest dość intuicyjna w obsłudze. Można jej używać za darmo.
 • Nozbe – kolejna angielska aplikacja, która często przewija się w rozmowach o plannerach. Sama nie korzystałam, ale wydaje mi się to bardziej narzędzie do zarządzania listą zadań i projektami, także z innymi osobami. Jeśli takie podejście jest tym, czego potrzebujesz to przez 30 dni możesz przetestować to rozwiązanie za darmo.
 • Trello – znów angielska aplikacja która ma grono zagorzałych fanów. Można tam tworzyć różnego rodzaju tablice, listy, wklejać linki i dzielić się tym z innymi (np. listą sprzątania na weekend z mężem :D). Ponownie, nie jest to stricte planner, ale być może jego funkcjonalności przypadną Ci do gustu. Można korzystać z niego za darmo.
 • Weekplan – po angielsku, coś co znalazłam zbierając materiały do tego wpisu – być może Cię zainteresuje? Z tego co widzę ma integrację z kalendarzem google, ma podział na tygodnie, życiowe role (np. przedsiębiorca, mąż, hodowca chomików) i cele (np. mieć więcej chomików). Jeśli używasz lub masz zamiar proszę podziel się opinią 🙂

 

Czuję że od samego pisania tego artykułu 2017 będzie najlepiej zaplanowanym rokiem w moim życiu. Teraz nie pozostaje nic innego jak rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady 😉
Spokojnie, wciąż dotrze tam do mnie Twój komentarz czy wpis był przydatny i czy znalazłeś coś dla siebie 🙂 Jeśli pominęłam coś ważnego też daj mi proszę znać, a jeśli znasz kogoś kto też poszukuje plannera dla siebie będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się tym wpisem.

PS. Zajrzyj też do komentarzy, wpis będę uzupełniać tylko o polskie pozycje, a np. Koralina dzieli się też inną 🙂

 • https://agwordsandcrafts.wordpress.com/blog/ AG Words and Crafts

  Dziękuję za podlinkowanie mojego wpisu o bullet journal!
  Jeśli o mnie chodzi, zostaję przy tej metodzie planowania, być może zmienię tylko medium – z notesu na segregator 🙂

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Nie ma za co, Twój wpis jest świetny! 🙂
   Przepraszam że nie dałam znać, wczoraj wieczorem nie dałam rady, a dziś mnie wyprzedziłaś 🙂
   Też się zastanawiam nad wypróbowaniem tego rozwiązania, segregator faktycznie mógłby być lepszym pomysłem.

 • http://www.norinommo.com norinommo.com

  Dziękujemy! <3

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   <3

 • Koralina Soltowska

  meeega wpis, jestem wdzięczna, że nie musiałam przeszukiwać całego internetu sama i zrobiłaś to za nas… <3
  wrzucam link czego nie bylo u Ciebie ale również wygląda ciekawie:
  https://www.anthropologie.com/shop/novel-2017-agenda?color=041&quantity=1&size=ALL&type=REGULAR

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Dziękuję za mega miły komentarz <3
   Cieszę się że przegląd się przydaje 🙂
   Faktycznie bardzo ciekawy planner! U siebie chcę te, które można kupić na polskich stronach, inaczej przegląd skończyłabym dopiero na przyszły rok 😀
   Za to edytowałam wpis żeby osoby zainteresowane zerknęły też na Twój komentarz 🙂

 • http://www.lekkazmianamamy.pl Magda Bek (Lekka Zmiana Mamy)

  Zrobiłaś bardzo fajne zestawienie. Wszystkie planery coś w sobie mają, nawet nie wiedziałam, że jest ich tak dużo. Na dodatek są piękne i z pewnością bardzo praktyczne. Ja póki co planuję zadania elektronicznie (dzięki Nozbe), chcę także spróbować Asany (dziękuję Ci za przypomnienie ! ). Jednak na rok 2017 zastanawiam się właśnie nad kalendarzem czy planerem. Miałam już kilka podejść do tej formy planowania i ustalania zadań. Nie mogłam się przekonać. ALe chcę dać jeszcze jedną szansę, więc może w 2017 roku się to uda 🙂

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Dopóki nie zaczęłam robić tego zestawienia też nie wiedziałam że jest ich aż tyle 😉
   Podobnie jak Ty, też przerzuciłam się na elektroniczne planowanie, choć kocham papier i wciąż mnie kusi…Zobaczymy jak będzie 🙂 Happy planner przyniósł mi w tamtym roku wiele radości, mimo że nie wytrwałam z nim do końca roku to lubię go sobie czasem otworzyć i po prostu popatrzeć 🙂

   • http://www.lekkazmianamamy.pl Magda Bek (Lekka Zmiana Mamy)

    Ja też nie wiedziałam, że jest ich tak dużo 🙂 Ja też lubię elektronicznie, chociaż, jak mam zebrać pomysły to zdecydowanie wolę papier :)) Tak samo jest z pisaniem – najpierw papier . Też będę próbę podejmować w 2017 – kolejne podejście do papierowego planowania, choć myślę, że elektroniki nie opuszczę. Liczę, że w dwóch miejscach będzie większa skuteczność 🙂

    • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

     To widzę że mamy podobnie 🙂 Papier ma w sobie coś magicznego, coś, co pomaga się skupić, nabrać dystansu i wyklarować pewne sprawy. Z drugiej strony ma swoje ograniczenia… Myślałam o tym żeby spróbować bullet journal w segregatorze tak jak sugerowała Agnieszka, to mogłoby być dobre rozwiązanie patrząc na ogromną ilość notatek które mam WSZĘDZIE 🙂
     Ty za to wydajesz się niesamowicie skuteczna, jeśli faktycznie by to miało podwoić Twoją produktywność to już nie wiem co by się działo 🙂

     • http://www.lekkazmianamamy.pl Magda Bek (Lekka Zmiana Mamy)

      WIele osób poleca bullet journal, to jakoś nie dla mnie, więc nie próbuję póki co. Ale ma wiele zwolenników 🙂 Wcale nie jestem aż tak skuteczna :))

 • http://mintelegance.blogspot.com Angelika

  ja właśnie szukam kalendarza/plannera na najbliższy rok, ale z tych zaprezentowanych jakoś żaden do mnie “nie przemówił”

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Bywa i tak 🙂 Jestem ciekawa jaki w takim razie wybierzesz 🙂

 • http://nianio.com.pl/ Nianio born to be wild

  Spadłaś mi z nieba z tym wpisem bo szukam planera na przyszły rok i zaczynałąm się juz gubić w gąszczu propozycji.

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Cieszę się że pomogłam! <3

 • http://notatnikmalzenskiblog.blogspot.com/ Notatnik Małżeński

  Rewelacyjne zestawienie! Chyba przegrzebałaś caaaaaaaały internet. Ja w tym roku znalazłam swój ideał. To kalenadarz tygodniowy ze stroną na notatki obok i planerem miesięcznym przed każdym miesiącem. Ciekawe czy znajdę coś innego niż Moleskine w tym typie…

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Tylko tą polską część 😉
   Z tego co widzę to te plannery mają raczej inny rozkład, myślę że możesz mieć więcej szczęścia w kalendarzach – a nawet jeśli nie to Moleskine też nie jest zły – w końcu nie na darmo to najbardziej popularna marka wśród pisarzy, malarz, biznesmenów i kogo tam jeszcze 🙂

 • Lucyna Pawłowska

  Wykonałaś niesamowitą pracę, jestem pełna podziwu!

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Dziękuję bardzo! 🙂 Starałam się żeby zestawienie było jak najbardziej pomocne 🙂

 • http://lady-flower123.blogspot.com/ Jolanta Flower

  Świetny wpis i już buszuję w poszukiwaniu tego “wymarzonego” 😉

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Mam nadzieję że znajdziesz i to będzie najlepszy rok! 🙂

 • http://bielecki.es Wojtek| Bielecki.es

  A mi się podoba planner, który można zakupić na stronie Tebry, skupiają się głównie na terminarzach wojskowych i specjalistycznych. Jednak dla mnie są idealnie skonstruowane, a dostaję taki co roku gratis, jako dodatek do jednego z miesięczników o tematyce militarnej, które prenumeruję. 😉

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Super! Może jakiemuś panu się przyda 🙂

 • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

  Dziękuję! <3
  Też mam zawsze kilka notesów a na koniec ciężko się w tym wszystkim połapać 😉

 • http://www.wildrocks.pl/ Aleksandra | Wild Rocks

  Wygląda na to że kobiety kochaja planować!

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Haha, tak! 🙂

 • http://www.zycie.me/ Karola Franieczek | Życie Me

  Dosłownie kopalnia plannerów. 🙂
  Najlepsze (a może najgorsze) w tym wszystkim jest to, że najchętniej kupiłabym wszystkie, tylko, że potem i tak bym zapominała prowadzić w nich zapiski. 😀

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Mam dokładnie to samo 🙂 Kupić wszystkie a potem zapomnieć co się w którym zapisało – to dopiero planowanie! 😉

 • Krystyna Polek

  od niedawno interesuje się tematyką Bullet Journal i własnie plannery to jest to! Umieszczenie różnych rodzajów plannerów w jednym wpisie bardzo ułatwiają życie i możliwości podjęcia odpowiedniej decyzji co do zakupu! 🙂

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   A prowadzisz już swój Bullet Journal czy dopiero się przymierzasz? 🙂

 • http://byrosann.pl by.rosann

  Ale wielkie zestawienie! Super, rewelacja! Pocketuje go i umieszczę w podsumowaniu listopada, niech niezdecydowani wiedzą co i gdzie szukać 🙂
  Ps. ja sama zdecydowałam się na Lady Planer 🙂

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Jeśli jeszcze nie kupiłaś to jest możliwość kupienia za 99zł + przesyłka. Wystarczy że napiszesz na facebooku do Lady Planner i dasz jej znać że przychodzisz ode mnie 🙂 Tyle że oferta jest tylko dla pierwszych 15 osób, więc tylko dla zdecydowanych 🙂

   • http://byrosann.pl by.rosann

    Już mam go u siebie 🙂 Nawet jutro u mnie na blogu będzie post na jego temat 🙂

    • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

     Ooooo super! 🙂 Jak chcesz podziel się linkiem tutaj – dużo osób patrzy na ten planner więc pewnie z chęcią poczytają opinie 🙂

 • http://www.haniola.com Lidia – Haniola

  Świetne zestawienie! Aż trudno się zdecydować. Tak naprawdę co roku by trzeba testować jeden i znaleźć ten najlepszy 🙂

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Też tak myślałam, ale te plannery wyrastają tak szybko że trzeba by kupować po jednym dziennie 🙂

 • http://afterfour.co.uk afterfour

  Fantastyczny wpis, najchętniej kupiłabym je wszystkie, ale chyba zdecyduje się na Lady Planner 🙂

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Dziękuję <3
   Jeśli jeszcze nie kupiłaś to jest możliwość kupienia Lady Plannera za 99zł + przesyłka. Wystarczy że napiszesz na Facebooku do Lady Planner i dasz jej znać że przychodzisz ode mnie 🙂 Tyle że oferta jest tylko dla pierwszych 15 osób, więc tylko dla zdecydowanych 🙂

   • http://afterfour.co.uk afterfour

    Oh, już niestety zamówiłam, a raczej mama kupiła jako prezent pod choinkę. ale dziękuję za wspomnienie o ofercie! 🙂

    • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

     Ale słodko! 🙂
     Żadne niestety, zawsze lepiej dostać jako prezent niż płacić, nawet ze zniżką! 😉
     Przyjemnego korzystania!

     • http://afterfour.co.uk afterfour

      Zdecydowanie większa oszczędność! 🙂 mamie się tak spodobał, że zamówiła jeden dla siebie!

 • http://www.hamaklife.com/ Hamak Life

  No tak, tylko pytanie jak one wyglądają w środku – bo na zewnątrz to coraz więcej jest ładnych 🙂 Jak przeklejasz w treści artykułu piny z instagrama i fejsbuka?

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Na stronach sklepów przeważnie można podejrzeć jak wyglądają w środku 🙂

   Co do przeklajania to robię tzw. embedowanie – wchodzisz w fotografię która Cię interesuje, klikasz w opcje (na facebooku strzałka w prawym górnym rogu, na instagramie trzy kropki w prawym dolnym rogu), wybierasz embed, kopiujesz kod i wstawiasz w odpowiednie miejsce w edytorze tekstowym 🙂

   • http://www.hamaklife.com/ Hamak Life

    Dzięki!!! 😀 A poza tym bardzo sympatyczny blog i…autorka 🙂

    • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

     Oooo, dziękuję! 🙂 To przemiłe <3

     • http://www.hamaklife.com/ Hamak Life

      😀

 • http://dobrezielsko.pl/ Małgosia | Dobre Zielsko

  Oooo, to teraz mam ściągawkę i coś fajnego sobie wybiorę. 🙂

 • http://adabloguje.pl/ Adabloguje

  Jest ich mnóstwo i każdy coś w sobie ma :). Z takiej pokaźnej gromadki naprawdę będzie ciężko wybrać “ten jeden jedyny”. Ech, my kobiety, zawsze pod górkę! 🙂

 • http://subiektywniepisane.blogspot.com/ Subiektywnie Pisane

  Po przeczytaniu tego wpisu zaczęłam odczuwać potrzebę kupienia takiego cudeńka. Praktycznie wszystkie mi się podobają ale najbardziej pozycje numer 3 i 4 😉

 • http://www.madamegiussani.pl Madame Giussani

  Rewelacja! Właśnie czegoś takiego szukałam. 🙂

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Cieszę się że znalazłaś 🙂

 • http://aneetine.blogspot.com/ aneetine

  świetny post ! cieszę się, że tu trafiłam i mogłam znaleźć coś dla siebie ; )

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Też się cieszę 🙂

 • http://amator-kwasnych-jablek.blogspot.com/ Amatorka

  Planer Pani swojego czasu rządzi 😉 W ogóle świetne zestawienie 😀

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Dziękuję 🙂

  • http://www.paniswojegoczasu.pl/ Ola (Pani Swojego Czasu)

   🙂

 • lifestylovo

  Woow ile tego! Jedna okładka ładniejsza od drugiej 😉

 • http://ilovelean.pl/ I Love Lean

  Świetny post! Bardzo pomocny w wybieraniu plannera na 2017! Ja w zeszłym roku wybrałam happy planner, a w tym poluję na minimal planner!

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   O, to wirtualna piąteczka – też mam teraz Happy Planner! 🙂

 • http://praktykarownowagi.blogspot.com/ Praktykantka

  Wow, niesamowity zbiór, tylko jak teraz zdecydować się na ten jeden. Post polecam u siebie

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Dziękuję! <3 Już lecę do Ciebie 🙂

 • http://mylifestyle.com.pl mylifestyle.com.pl

  O matko! Ile tego jest! Poproszę wszystkie 😀

 • http://zapytajmatke.pl/ Anna Prokopowicz Zapytaj Matkę

  Wow! Z pewnością wybiorę coś dla siebie. Mega robota, dzięki!

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Dziękuję 🙂

 • https://jogosfera.com.pl/ jogosfera

  Jakoś nie czuję tego szału na planery 😉

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Też dobrze 🙂 Masz jakąś inną metodę planowania? Jak sobie radzisz?

 • Z naciskiem na szczęście

  Dostałam wielkiego kopa! Tyle propozycji, przeróżnych pozycji 🙂
  Wszystko wygląda świetnie i w sumie trudno jest się zdecydować. 🙂
  Chciałabym tak mieć wszystko ładnie i szczegółowo po planowane a nie na ostatnią chwilkę.
  Pozdrawiam

 • Katarzyna Stypuła

  Przez ostatni rok używałam plannera Aliny z bloga Design Your Life, natomiast teraz zakupiłam roczny kalendarz Zaplanuj Swój Sukces i już nie mogę się doczekać jego uzupełniania! 😀

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   Oj tak, też lubię tą ekscytację kiedy przychodzi nowy kalendarz albo notatnik… tyle możliwości!
   Jak sprawował się ten od Aliny?

   • http://lazurowyptak.pl/ Lazurowy Ptak

    Całkiem dobrze! Zużyłam aż 2 sztuki i byłam zadowolona. Szczególnie urzekły mnie naklejki, które mamy dołączone na końcu każdego plannera 😀

 • Patrycja Bonczewska

  idelane zestawieni, juz wybrałam swój, dzieki;)

 • http://madebygigi.blogspot.com/ Made by Gigi

  Właśnie dziś dotarł do mnie mój InspiPlanner, zobaczymy jak się spisze. Prowadzę też BuJo, ale tam mam głównie blogowe tematy i moje kolekcje. Ciekawa jestem jak ten tandem się sprawdzi.

  • http://www.herbalicja.pl Herbalicja

   O, też jestem bardzo ciekawa! Sama myślałam właśnie o takiej parze. Masz już jakieś przemyślenia po kilku dniach użytkowania?

   • http://madebygigi.blogspot.com/ Made by Gigi

    Póki co jestem zadowolona. W plannerze zapisuje na bieżąco różne rzeczy plus danego dnia. A Bujo mocno porządkuje mi prace bloga i póki co znacznie wpływa na regularność.

 • Pingback: Czerwiec 2017 - małe przyjemności - Herbalicja()